<< wróć do strony głównej bractwa

KURSY W ROKU SZKOLNYM 2019/20

20.05.2020: Szanowni Państwo!

Od 23 maja ruszają zajęcia języka angielskiego, będą prowadzone w aplikacji Zoom. Pozostałe kursy rozpoczną się od 30 maja. Instrukcje zostaną Państwu wysłane na adresy mailowe, podane przy rejestracji. Ponieważ nie wszystkie osoby zapisywały się on-line, bardzo proszę o przysłanie maila na adres: mchojnacka@lo5.szczecin.pl

M. Chojnacka

12.05.2020: Szanowni Państwo!

W związku z przełożonym terminem egzaminu ósmoklasisty wznowimy kursy od 23 maja br. i prawdopodobnie będą to transmisje live na portalu Facebook lub inny tryb nauczania online, o szczegółach poinformujemy na stronie Bractwa i mailowo do 20 maja. Spotkania będą się odbywały według harmonogramu:

9 -10.30 JA, 11-12.30 JP, 13-14.30 matematyka w dniach: 23 maja (JA), 30.05, 6.06 i 13.06 JA, JP i M.

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tej niecodziennej sytuacji.

Prezes BMP

Mirosława Chojnacka

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy mchojnacka@lo5.szczecin.pl.

Uwaga! Pierwsze po feriach spotkanie kursu poniedziałkowego z języka polskiego odbędzie się 18 lutego!

Uwaga kursanci języka angielskiego! Odrabianie zajęć z 08.12.2018r. odbędzie się 16 lutego w godz. od 9.00 do 12.40.

Bractwo Miłośników „Piątki” zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, matematyki oraz zajęcia poszerzające wiedzę z chemii.

Kursy przeznaczone są dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, obejmują zakres nowej podstawy programowej niezbędnej do egzaminu po 8 klasie.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi dokumentami!

Uwaga!

Kurs z predyspozycji matematycznych już się rozpoczął. Zajęcia odbywają się w soboty od 9:00 do 10:40 według terminarza - kolejne spotkanie odbędzie się 18 listopada. Są jeszcze wolne miejsca, serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia dla kursów dla uczniów szkół podstawowych:

Zgodnie z harmonogramem w sobotę 11 lutego nie ma zajęć. Najbliższe zajęcia odbędą się 4 marca. Przypominamy, że terminy wszystkich spotkań dostępne są w terminarzu.

formularz zgłoszeniowy (czasowo wyłączony)

Dostępne zajęcia:

• Zajęcia dla wszystkich