<< wróć do strony głównej bractwa

KURSY W ROKU SZKOLNYM 2020/21

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – KURSY ONLINE!

Jeśli ciągle nie czujesz się przygotowany do egzaminu po ósmej klasie, zapisz się na powtórkowe zajęcia w trybie przyspieszonym!
• 6 godzin lekcyjnych maratonu zadań otwartych z języka angielskiego
• 8 godzin lekcyjnych szkoły pisania obowiązkowych form wypowiedzi z języka polskiego
• 12 godzin lekcyjnych powtórki materiału z języka polskiego
START – 16 KWIETNIA!
Nie zwlekaj, powtórz wszystko i poczuj się pewnie na egzaminie!
Szczegółowe informacje w „Zaproszeniu na kursy”!

Informujemy, że w dalszym ciągu kursy prowadzone są w trybie online do odwołania. Istnieje także możliwość dopisania się do grup poprzez kontakt mailowy: mchojnacka@lo5.szczecin.pl

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej z matematyki, języka polskiego, angielskiego i niemieckiego. Kursy będą się odbywać w trybie STACJONARNYM z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego z możliwością przeniesienia ich do trybu online w razie konieczności związanej z sytuacją epidemiologiczną. Będziemy Państwa informować na bieżąco o zmianie. W dalszym ciągu koniecznym warunkiem uczestnictwa w kursach jest posiadanie konta w usłudze Gmail.

Kursy rozpoczną się 12 października i potrwają do kwietnia 2021 roku. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, zaproszeniem na kursy oraz terminarzem spotkań.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy mchojnacka@lo5.szczecin.pl

Edycja zgłoszeń możliwa jest pod adresem bractwo.lo5.szczecin.pl/edycja.

• Szkoła podstawowa

Dostępne zajęcia:

Egzaminacyjna szkoła pisania:
  • Piątek 17:00-18.30zapisani [12/12]
Przyspieszony kurs języka polskiego:
  • Sobota 9:00-14.30zapisani [16/16]
Maraton zadań z języka angielskiego:
  • Sobota 9:00-14.30zapisani [3/0]