<< wróć do strony głównej bractwa

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na nową edycję kursów w roku szkolnym 2024/2025, początek zapisów drogą elektroniczną już we wrześniu.

W najbliższą sobotę (17 lutego 2024r.) nie odbędą się zajęcia kursu języka polskiego zaplanowane na 10.45 w sali 11 - zostaną odrobione 27 kwietnia br.

Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej z języka polskiego i matematyki. Kursy przeznaczone są dla uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, obejmują zakres podstawy programowej niezbędnej do egzaminu.

Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 23/24 odbędą się w sobotę 7 października, zapisy online zostały już wyłączone.
Zajęcia języka polskiego będą się odbywały w sali numer 10, a zajęcia matematyki w sali 12.
Szczegółowe informacje dostępne są w plikach poniżej, prosimy o zapoznanie się.

Hasło do ewentualnej edycji wpisu powinno składać się minimum z 8 znaków oraz zawierać co najmniej 1 cyfrę, 1 małą i 1 dużą literę.

W razie potrzeby możliwy kontakt mailowy: mchojnacka@lo5.szczecin.pl (pn-pt 9.00-17.00)

Zapisy na kursy BMP zostały zamknięte. Dziękujemy za zainteresowanie!

W związku z reorganizacją grup e-maile z zaproszeniem na wybrane zajęcia zostaną do Państwa rozesłane między 10 a 12 października.

Z powodu wyjazdu służbowego w dniach 3-6 października br. Pani Prezes Mirosława Chojnacka nie będzie mogła odpisywać na wiadomości, prosimy o cierpliwość.

Do zobaczenia na pierwszych zajęciach już niedługo!

.

Uwaga: Hasło podane w trakcie zapisu umożliwia późniejszą ewentualną edycję zgłoszenia.
Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy mchojnacka@lo5.szczecin.pl

Dziękujemy za udział w tegorocznych kursach i życzymy powodzenia na egzaminach!

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach matematyki, języka polskiego i angielskiego przygotowujących do egzaminu po 8 klasie!

KURSY W ROKU SZKOLNYM 2020/21

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – KURSY ONLINE!

Jeśli ciągle nie czujesz się przygotowany do egzaminu po ósmej klasie, zapisz się na powtórkowe zajęcia w trybie przyspieszonym!
• 6 godzin lekcyjnych maratonu zadań otwartych z języka angielskiego
• 8 godzin lekcyjnych szkoły pisania obowiązkowych form wypowiedzi z języka polskiego
• 12 godzin lekcyjnych powtórki materiału z języka polskiego
START – 16 KWIETNIA!
Nie zwlekaj, powtórz wszystko i poczuj się pewnie na egzaminie!
Szczegółowe informacje w „Zaproszeniu na kursy”!

Informujemy, że w dalszym ciągu kursy prowadzone są w trybie online do odwołania. Istnieje także możliwość dopisania się do grup poprzez kontakt mailowy: mchojnacka@lo5.szczecin.pl

formularz zgłoszeniowy (czasowo wyłączony)